is-ilanlari-izmir-temizlik-sirketi

Şirketimize Katılmak İster Misiniz ? Lütfen başvuruda bulunmadan önce aşağıda belirtilen esasları gözden geçiriniz.

İzmir Temizlik Şirketi İzmir genelinde profesyonel hizmetler sunmaktadır. Tüm ilçe ve semtlerdeki en yaygın servis ağına sahip temizlik oluşumuyuz.

İzmir Temizlik Şirketi iş başvuru sistemi her zaman açık bir sistemdir. Şirketimiz İzmir’de profesyonel olarak temizlik hizmeti verdiğinden dolayı sürekli büyümekte olan bir firma olup, buna ek olarak personel ihtiyacımız sürekli olmaktadır.

Başvuruların tarafımıza ve aynı zamanda sizin tarafınıza hızlıca dönüşüm sağlanması için çağrı merkezi hattımızdan direkt olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

 Ek olarak kendinize özgü oluşturduğunuz bir CV var ise ilgili iletişim kanallarımızdan dilerseniz bizlere ulaştırabilirsiniz.

Aşağıda yorum kısmından hızlı bir şekilde başvurabilir, e-posta adresinizi ve iletişim telefon numaranızı eklerseniz yine geri dönüş sağlayabilirsiniz.

İzmir Temizlik Şirketi, profesyonel bir şirkettir. Hali hazırda bünyemizde bulunan personellerimiz uzun zamandır bu işi yapmakta olup, deneyimlidir. Daha önce bu temizlik alanında çalıştıysanız mutlaka başvuru yaparken belirtiniz.